NABÍDKA SLEV
S nabídkou z našeho e-shopu se
můžete seznámit i přímo v
podnikové
prodejně rybářského sportu
ADLER v Dobrušce, 
na náměstí F.L.Věka č. 33.

Prodejna je otevřena ...


NAŠI PARTNEŘI
FISHTOUR - rybolov v Norsku


TOPlist

KONTAKTY

ADLER DOBRUŠKA
č.s.Odboje 639
518 01 Dobruška
tel: +420 734 499 285
napište nám
NAŠE DALŠÍ AKTIVITY

LOV TUŇÁKŮ
V SARDINII

Lov tuňáků v Sardinii

PENZION ADLER
ubytování v Dobrušce

Ubytování v Dobrušce, penzion Adler

VÝKUP KŮŽÍ
více informací

Výkup kůží Adler

KAM ZA RYBAMI
Rybolov v tropických mořích - www.dorada.cz
Za rybami do Norska - rybolov Norsko

PŘEDSTAVUJEME FIRMU ADLER
FIRMA ADLER DOBRUŠKA

Firma ADLER se stala v České a Slovenské republice výhradním dovozcem temperovaných vlasců STROFT- GTM,ABR,FLUOR, fluocarbonových vlasců FC1 a FC 2, muškařských ujímaných návazců GTM, které jsou oblíbené pro svoji oděru vzdornost s nejvyšší pevností v uzlu a horkou novinkou 2015 vlasců STROFT LS s minimální průtažností 15% a STROFT COLOR v barvě červené, kterou ocení především kapraři. Podrobnější grafy a tabulky na :  www.stroft.de
Nechybí zde ani monofilní vlasce PLATIL pro všechny způsoby rybolovu. Nilský okoun - Adler DobruškaK nejprodávanějším patří   PLATIL MARINE, jak  pro přívlač, tak i  v silnějších průměrech na návazce pro rybolov v Norsku. Náviny 500 m o silnějších průměrech až do 1,40 mm jsou určeny pro rybolov v  teplých mořích.

Nabídka firmy ADLER obsahuje i oblíbené pletené šňůry k multiplikátorům a silovým smekacím navijákům HEMINGWAY a program původní německo-americké firmy PENN Deutschland, přetransformované na WFT / World Fishing Tackle /, specializující se na mořský rybolov v Norsku a ostatních mořích, lov sumců a všech velkých sladkovodních ryb. Svými produkty také kompletně pokrývá i celou oblast přívlače. Novinkou pro sezonu 2015 je rozšířená serie prutů pro baitcastové chytání včetně vrhacích multiplikátorů  a pruty pro feederový rybolov, lov kaprů a plavanou. Firma WFT převzala zastoupení i známé německé kaprové značky PELZER. Příznivci mořského rybolovu v Norsku Treska obecná - ADLER Dobruškauvítají i nový typ multiplikátoru na elektrický pohon ELECTRA PRO 700 SUPER COMFORT s rychlosti navíjení 220 m - 250 m/min dle typu akumulátoru. Motor je umístěn mimo cívku stejně jako u 2 motorového  multiplikátoru WFT ELECTRA BIMOTOR. V nabídce pro rok 2015 nechybí ani rozšířená serie 2-rychlostních multiplikátorů DEEP WATER s větší kapacitou a několik nových modelů  s rychlým převodem, 2-rychlostním a s ukazatelem odvinuté šňůry OFFSHORE. Nabídku WFT tvoří nejenom vlastní produkce s logem WFT, které postupně nahradilo na všech dodávaných prutech logo PENN, ale nechybí zde ani smekací navijáky a multiplikátory předního japonského výrobce RYOBI.

NjQ3YjUzY