AKČNÍ NABÍDKA

KONTAKTY

ADLER DOBRUŠKA
č.s.Odboje 639
518 01 Dobruška
tel: +420 734 499 285
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE DALŠÍ AKTIVITY

LOV TUŇÁKŮ
V SARDINII

Lov tuňáků v Sardinii

PENZION ADLER
ubytování v Dobrušce

Ubytování v Dobrušce, penzion Adler

VÝKUP KŮŽÍ
více informací

Výkup kůží Adler

KAM ZA RYBAMI
Rybolov v tropických mořích - www.dorada.cz
Za rybami do Norska - rybolov Norsko

Stroft / SYSTÉMY Cutter-Ring

Funkce:
1.Upínací zařízení zabraňuje nekontrolovatelnému zpětnému prokluzování konce šňůry do vnitřního prostoru cívky. Tím je konec vlasce vždy velmi dobře zajištěn a je snadno po ruce.
2. Listová pružina z pérové oceli /3/ odolná proti korozi zajišťuje samotné odbrždění  při odmotání vlasce a zároveň jistí lehce se točící cívku.
Návod Stroft3. Otvor pro protáhnutí vlasce /4/ je opatřen kovovou výztuží z tvrzené mosazi a zabezpečuje lehké a plynulé odvíjení vlasce. 4. Cutter Ringy přesahují cívku na obou stranách a tvoří společně s držákem cívek uzavřené pouzdro. Tím je vlasec dokonale chráněn před UV zářením a slunečními paprsky. Uzavřené pouzdro navíc umožňuje  jednodužší manipulaci. Pouzdro můžete podržet na libovolném místě a  z vnitřního prostoru uložené cívky lehce odvinout požadovaný vlasce.
5. Držák cívky se skládá ze dvou rozdílných částí – modré osy /5/ a žlutého krytu /6/. Návazcové cívky opatřené Cutter Ringy se navléknou na modrou osu /5/ v libovolném pořadí viz str. 23 a zasadí do osy žlutého krytu. Jemný zatlačením se kryt uzamkne a naopak.
6. Rovnoměrně umístěné čepy a drážky po obvodu/8/ umožnují seřazení Cutter Ringů dle potřeby. Příklad při použití zásobníku na 5 cívek – str. 23 katalog Stroft:
6.1. Seřazení v jedné v řadě  - standartní zařazení, při kterém jsou všechny prvky celého systému přehledně umístěny pod sebou.
6.2. Všechny prvky celého systému jsou předsazené. Konce vlasců jsou od sebe více vzdáleny a umožňují tak pohodlnější uchopení.
6.3. V řadě a předsazeně – prvky celého systému jsou předsazeny dle typu vlasce a následně seřazeny pro každý typ vlasce v řadě.
7. Zařízení pro uříznutí vlasce /9/ je vybaveno speciální čepelí  s dlouhou životností, která je vyrobena ze slitiny pravé solingenské oceli a ošetřena nitridem z titanu ve zlaté barvě. Čepel řeže vlasec velmi hladce. V případě otupení je výměna velmi jednoduchá.
8. Cutter Ringy mohou být  po svém obvodu opatřeny samolepící etiketou /10/, která je součástí dodávky a slouží k označení průměru a typu vlasce. Popis je důležitý pouze v případě použití celého kompletu. Pro různé typy vlasců můžete použít etikety s různou barvou.
9. Cutter Ringy můžete na cívkách velmi dobře otáčet, jsou velmi lehce vyměnitelné /např. při prázdné cívce/ a znovu použitelné.
10. V případě vnějšího uchycení na oblečení používejte Short Trap /11/ s odepínatelnou šedě eloxovanou karabinou a koncovou prstenovou závlačkou, která umožňuje připnutí i další rybářské výzbroje včetně jehly k odstranění laku na očku háčku vzniklého při vázání.

Řadit podle 
Výrobce 

Cutter Ringy jsou kroužky přesahují cívku vlasce

Cena 180 KčKomplett-Set na 3 kusů cívekSada obsahuje:

Cena 835 KčKomplett-Set na 5 kusů cívekSada obsahuje:

Cena 1 150 KčShort-Strap slouží k upevnění zásobníku cívek na

Cena 180 KčZásobník na cívky pro 3 ks cívek, pro všechny malé

Cena 155 KčZásobník na cívky pro 5 ks cívek, pro všechny malé

Cena 180 Kč


ZTIzOD